Softbalhandschoen Rawlings SCSB125BMP (12,5")
• HOE KIEST U DE JUISTE HONKBAL/SOFTBALHANDSCHOEN?
• HOE MEET JE DE HAND VOOR DE HONKBAL/SOFTBALHANDSCHOEN
SCSB125BMP-RHT 12 5 BKT/NFB
RHT Rechts Werpen (handschoen voor linkse vangst)
Op aanvraag.
i
Výše uplatněné DPH je 0% pro zemi Verenigde Staten.
Time left
Omschrijving
RAWLINGS SURE CATCH JEUGD SERIE 12,5 INCH SOFTBALHANDSCHOEN
De Rawlings Sure Catch 12,5 inch jeugdsoftbalhandschoen is gemaakt voor jonge spelers die behoefte hebben aan comfort, controle en een makkelijke instap. Het Basket Web® ontwerp biedt een vergevingsgezinde, flexibele zak die ideaal is voor atleten in ontwikkeling, terwijl de zachte, volledig lederen buitenkant duurzaamheid biedt met een spelklaar gevoel. Bovendien maakt de Sure Catch hieluitsparing het makkelijker voor kleinere handen om de handschoen rond de bal te sluiten. Met gedempte vingervoering en een levendige styling biedt deze handschoen een mix van prestaties en persoonlijkheid voor opkomende sterren op het veld.
Laat je spel beginnen met de Rawlings Sure Catch 12,5 inch jeugdsoftbalhandschoen.
Productdetails
Sport
Softball
Handschoenmaat
12.5"